Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

Komitet Organizacyjny obchodów 100-lecia 1LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie, z przyjemnością informuje o planowanym, niezwykłym wydarzeniu z okazji tegorocznego jubileuszu wyszkowskiego liceum, akcji „100Dniówka”.

100Dniówkę rozpoczniemy w sobotę 21 czerwca akcją 100 Dawców Krwi, na placu przed urzędem skarbowym.

22 czerwca, w parku miejskim będziemy wspólnie tracić kalorie w Fitness&Zumba Maraton (100 Kalorii), malować wraz z najmłodszymi wyszkowianami (100 Kredek), grać na gitarach (100 Strun), śpiewać (100 Głosów) oraz tańczyć Poloneza (100 Par).

Wieczorną imprezę w parku zakończy premiera drugiego odcinka Kroniki Obchodów 100-lecia szkoły i trzeciego odcinka serialu „Nasze Liceum”.

22 czerwca od godz. 16 będą się odbywały również zawody wędkarskie 100 Ryb na 100 Lat, na rzece Bug. Zawody będą miały charakter otwarty i będzie mógł w nich wziąć udział każdy, kto będzie posiadał ważną Kartę Wędkarską, zezwolenie na połów ryb oraz ukończone 16 lat  i nie jest członkiem klubu wędkarskiego. Zgłoszenia można dokonywać do 20 czerwca, do godz. 12 mailem lub na adres studnióTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wpisując się na listy wyłożone w wyszkowskich sklepach wędkarskich: p. M. Gizińskiego przy ul. I AWP, p. Muczyńskiego przy ul. Daszyńskiego i „U Leszcza” przy ul. H. Sawickiej. Należy podać imię i nazwisko, numer telefonu i mail, a absolwenci również rok maturalny lub w Biurze Zawodów do godz. 15. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Podczas zawodów wyłonieni zostaną najlepsi wędkarze w kategoriach: Łowca z przymrużeniem okonia w kategorii open i Łowca z przymrużeniem okonia w kategorii absolwent LO w Wyszkowie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Jolanta Grus

Rzecznik KO